“Спарта” перемогла на турнірі “Kleines Paris Cup – 2017”

Сьогодні, 14 липня у п’ятницю ФК “Спарта” взяла участь у міні-турнірі “Kleines Paris Cup – 2017”, що відбувся на футбольному майданчику із штучним покриттям Готельно-ресторанного комплексу “Маленький Париж”. Турнір організований власником комплексу Йосипом Віцнуделем на честь 5-річчя з моменту відкриття футбольного майданчика. Захід відбувся за підтримки Федерації футболу України, Федерації футболу Чернівецької області, Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

На турнірі були присутні Президент ФФУ Андрій Павелко, Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, Голова ФФЧО Василь Орлецький,  мер м. Чернівці Олексій Каспрук, голова Чернівецької облдержадміністрації Олександр Фищук, перший заступник голови облради Інга Маковецька, а також крівництво “Спарти” – президент клубу Олег Кердей та директор Валерій Сарафінчан.

Відкритий до спілкування власник ГРК “Маленький Париж” пан Йосип Віцнудель, у невимушеній обстановці коротко поділився з нами своїми думками щодо дитячго футболу на намірами на найближче майбутнє: “Дитячо-юнацький футбол потрібно розвивати – це основа для дорослого футболу. Проте потрібен комплексний підхід – необхідно створювати умови для повноцінного виховання та навчання юних футболістів, починаючи від навчальних закладів і закінчуючи тренувальним процесом. Величезну роль у становленні футболіста та команди відіграє тренер та його професіоналізм. Для того щоб діти мали можливість тренуватися в належних умовах потрібно розширювати та розбудовувати футбольну інфраструктуру, але в цьому питанні потрібне сприяння влади. Для футбольної школи або академії потрібно мати поля та майданчики розмірів як 40×20, так і 60×40, крім того не зайвим буде критий комплекс. Наш футбольний майданчик відкритий 5 років тому, і хоча гарантія на штучне покриття становить 8-10 років, ми плануємо замінювати його вже в наступному році через високу насиченість тренувань та навантаженість на поле. Також є у планах будівництво ще одного майданчика або критого комплексу, проте невирішеним залишається ряд земельних питань, які затягують даний процес. Роблю все від мене залежне і сподіваюсь на позитивне вирішення”.

Команди-учасниці турніру: “Спарта” (Чернівці), “Буковина” (Чернівці), “Буковина-2” (Чернівці), “Форвард” (Герца). Учасники турніру – гравці 2006-2007 р.н. та молодші.

Формат турніру: півфінальні матчі, матч за 3 місце та фінал; 2 тайми по 12 хв. (фінал – 2 тайми по 15 хв.); 5+1.

Склад “Спарти”: Леонід Кавуля, Дмитро Максимчук (капітан команди), Антон Міціцей, Дмитро Карча, Микита Білик, Максим Зароченцев, Олександр Кочет, Михайло Білик.
Тренер: Віталій Мотреску.

За жеребом у півфіналі “Спарта” зіграла з “Буковиною-2” (тренер Сергій Гамаль). Рахунок 8:0 на користь спартанців. Голи у складі нашої команди забивали Микита та Михайло Білики, Дмитро Максимчук. У другому півфінальному матчі зустрілися “Буковина” (тренер Степан Маковійчук) та “Форвард” (Костянтин Чеботару) – перемогу з рахунком 2:1 святкувала команда з Герци.

У матчі за 3 місце зустрілися одноклубники з чернівецької “Буковини”, перемогли з рахунком 2:0 підопічні Степана Маковійчука. Щодо фінального поєдинку, у запеклій та напруженій боротьбі перемогу з мінімальним рахунком 1:0 здобула “Спарта”, гол забив Олександр Кочет. Крім того, Олександр став “Кращим гравцем” турніру. Відзначимо також, що “Спарта” не пропустила жодного м’яча у власні ворота.

Президент Федерації Футболу України Андрій Павелко подякував за чудову організацію турніру, відзначив внесок батьків, які привели своїх дітей займатися у футбольні школи. Також зазначив, що з цікавістю спостерігав за цікавою та змістовною грою молодих футболістів, побажав їм розвиватися і не зупинятися на досягнутому, а у майбутньому поповнити лави Збірної Уураїни.

Були вручені індивідуальні призи – “Кращий воротар”, “Кращий захисник”, “Кращий бомбардир” та “Кращий гравець”. Усі 4 команди були нагороджені пам’ятними медалями та кубками від організаторів турніру, від Федерації футболу Чернівецької області команди отримали вимпели із символікою ФФЧО. Найдорожчим для юних футболістів був подарунок від Федерації футболу України, який так само отримала кожна з команд-учасниць – 10 м’ячів, якими хлопці почнуть тренуватися вже незабаром. Ще неабияк хлопці зраділи солодкому призу – переможці отримали від Готельно-ресторанного комплексу “Маленький Париж” величезний торт із символікою закладу.

Фото будуть додані згодом.