Ігровий день в ФК “Спарта”: товариський турнір

За планом тренувань ФК “Спарта” щосуботи передбачено ігровий день. Сьогодні, 10 червня, такий ігровий день пройшов у формі товариського міні-турніру серед гравців 2009-2010 року. Зіграли між собою команди тренерів Гія Ю.В. та Дейниченка О.В., також було запрошено однолітків із Герци.

Формат турніру: 5+1; колова система; 1 тайм – 25 хв.

  • “Спарта” (О.Дейниченко) – “Спарта” (Ю.Гій) – 7:0
  • “Спарта” (О.Дейниченко) – “Герца” – 9:0
  • “Спарта” (Ю.Гій) –  “Герца” – 1:1

Після цього спартанці зіграли ще по одному матчу між собою: 2009 р.н. “Спарта” (Дейниченко) – “Спарта” (Гій) – 6:0, 2010 р.н. “Спарта” (Дейниченко) – “Спарта” (Гій) – 4:0

Команда О. Дейниченка виграла свої спаринги, не пропустивши у власні ворота жодного м’яча. Забивали: Максим Шевчик – 8, Олександр Гулага – 7, Михайло Білик – 4, Максим Тарновецький – 3, Богдан Кушнір – 2, Тарас Ластівка  – 1.

Тренер ФК “Спарта” (U-8), Олександр Дейниченко зазначив: “Команда виконала установку, яка ставилась на гру. Хлопці зіграли дисципліновано і виконували все, що від них вимагалось, хоча результат ми не ставили на перше місце. Звичайно є і зауваження в окремих моментах, отже будемо працювати далі”.

Ігор Маренич, батько голкіпера ФК “Спарта” (U-8) Владислава Маренича: “Задоволений грою команди в цілому та грою сина, зокрема. Захист та воротар зіграли на всі 100%. Влад займається футболом вже протягом 1,5 року, з самого початку хотів стояти на воротах. Щоправда, спеціальні воротарські тренування, які ФК “Спарта” відновила наприкінці весни відвідав лише тричі. На останньому турнірі Easter Lviv Cup у Львові (31.03-02.04.2017p.) Влада заслужено визнали “Кращим голкіпером” турніру”….пишаюся сином”.