Спарта-Буковина залишається без фіналу Першості України (U-19)

Сьогодні 2 червня на стадіоні “Мальва” відбувся матч за вихід у фінал першолігової Першості України (U-19), в якому “Спарта-Буковина” приймала харківський УФК “Олімпік”. Вже після першої частини зустрічі господарі поля поступалися 0:3. Матч завершився з рахунком 0:4 – перемогли гості.

ФК “Спарта-Буковина”: Тупкало, Малофій, Городенський, Пилишатий, Максимюк, Мельник, Добровольський, Зуєв, Семенюк, Жумига, Мунтян.
Тренер: Іван Папазов.

УФК “Олімпік”: Друзь, Удовика, Кузнєцов, Бардецький, Чуниховський, Овчаренко, Зайцев, Петров, Кисленко, Волохов, Семенов.
Тренер: Олексій Чобан.

Арбітр: Вячеслав Молотокас (Мукачево).

Тренер “Спарти-Буковини” Іван Папазов зауважив (ВІДЕО): “Проблема не в одній конкретно програній грі, а в системному підході до тренувань, у професіоналізмі футболістів. У такому форматі команда вже не існуватиме, гратимуть гравці 2000-го р.н.. Гравці, які грали в цьому сезоні вже дорослі люди, хтось буде грати на район, хтось можливо спробує сили в командах ІІ ліги. Хлопці мабуть стрибнули вище голови, самі не сподіваючись такого підсумкового результату − 2-ге місце в групі.”

Олексій Чобан, тренер УФК “Олімпік” (ВІДЕО): “Ми робили ставку на швидкий гол і у нас це вийшло. Потім стало легше, тому що господарям було потрібно обов’язково забивати. Нам протистояла хороша, злагоджена команда. В домашньому матчі у нас були нереалізовані моменти та прикрий пенальті…страшнувато було їхати. Стосовно експерименту з Чемпіонатом U-19 – це великий крок вперед, у переході від дитячо-юнацького до дорослого футболу, сподіваюсь він закріпиться. В І лізі є багато хороших хлопців, достойних поповнити ряди професійних команд.”

У іншому матчі за вихід у фінал зустрічались ФК “Барса” (Суми) та ФК “Мункач” (Мукачево). Основний час завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Перший матч з таким же рахунком виграв “Мункач”. Серія післяматчевих пенальті завершилася з рахунком 4-3 на користь сумчан.

Для перегляду фото натисніть на зображення