Підтримайте “Спарту-Буковину” у вирішальному матчі сезону

У п‘ятницю 2 червня запрошуємо на стадіон “Мальва”, де о 13:30 відбудеться ключовий матч сезону між чернівецькою “Спартою-Буковиною” та харківським УФК “Олімпіком” за вихід у фінальну частину першолігової Першості Ураїни (U-19).

Після першого стикового матчу у Харкові 28 травня, який команда Івана Папазова завершила унічию 1:1 (ЗВІТ), у “Спарти-Буковини” є непогані шанси вийти переможцем за сумою двох матчів.  Для цього потрібно як мінімум – не пропустити, ну, і звичайно, намагатися реалізовувати свої моменти, щоб почуватися впевненіше і показати свою гру.

Нагадаємо, що фінал Першості Ураїни U-19 (І ліга) проходитиме з 6 по 10 червня 2017 року у смт Поляна Закарпатської області). Згідно регламенту змагань у фіналі будуть змагатися 4 команди, ігри пройдуть за коловою системою, тобто кожна команда-фіналіст зіграє по одному матчу із кожною командою-учасницею фінального турніру. ФК “Черкаський Дніпро” та ФК “Львів” стали фіналістми за підсумками чемпіонату напряму. Ще 2 команди визначаться вже 2 червня у повторних стикових матчах:

  • ФК “Спарта-Буковина” (Чернівці) − УФК “Олімпік” (Харків)
  • ФК “Барса” (Суми) − ФК “Мункач” (Мукачево)