“Спарта” U-15 – за крок до нагород “Галицької зими-2019”

З 17 по 19 січня у Львові відбувався турнір “Галицька зима – 2019” серед юнаків 2004 р.н. У турнірі взяли участь 12 команд, розділених на 3 групи. Турнір проходив на стадіоні “Сокіл” у Львові та стадіоні ім. Б. Маркевича у Винниках. Серед учасників крім “Спарти” – “Прикарпаття” Івано-Франківськ, “Буковина” Чернівці, “ДЮСШ-1” Хмельницький, ФК “Ставище”, ФК “Миколаїв”, “Ніка” Київ, “Рух” Винники, львівскі “Карпати”, “Галичина-1” та “Галичина-2”, ФК “Львів”. “Спарта” U-15 Івана Папазова потрапила в групу С, де зіграла з ФК “Львів”, ФК “Миколаїв” та ДЮСШ-1 Хмельницький.

Формат турніру: груповий етап, стикові матчі; кількість гравців – 11; тривалість – 2 тайми по 25 хв.; поле – стандартне, покриття – штучне.

Склад команди: Бажанський Іван, Воробець Максим, Вуєчко Іван, Данилюк Юрій, Затолочний Василь, Каралаш Петро (капітан команди), Малик Павло, Мироник Микола, Митрик Георгій, Николайчук Мар’ян, Олійник Кирил, Петропавловський Вадим, Студінікін Михайло, Тодощук Максим, Чев’юк Тарас, Чоботар Микита.
Тренер: Папазов Іван Васильович.

У групі наша команда здобула максимальну кількість очок і вийшла до півфіналу з першого місця в групі, перегравши і фаворита групи С ФК “Львів”, який до речі у другому півфіналі преміг івано-франківське “Прикарпаття” та потрапив до фіналу. У півфіналі, в якому наша команда зустрічалася з переможцем групи А “Галичиною-1” Львів, спартанці пропустили першими, вдалося відігратися – забив Юрій Данилюк, гра була напруженою і львів’янам вдалося забити другий гол, який вивів їх до фіналу. Одразу після півфіналу відбувся матч за 3-4 місце з “Прикарпаттям”, у якому підопічі Івана Папазова поступилися з рахунком 0:3.

Перший ігровий день – 17.01.2019

  • ФК “Львів” – “Спарта” – 0:1 (Гол: Максим Тодощук)
  • ФК “Миколаїв” – “Спарта” – 0:1 (Гол: Георгій Митрик)

Другий ігровий день – 18.01.2019

  • “ДЮСШ-1” Хмельницький – “Спарта” – 0:3 (Голи: Юрій Данилюк – 2, Максим Тодощук)

Третій ігровий день – 19.01.2019

  • Півфінал. “Спарта” – “Галичина-1” Львів – 1:2 (Гол: Юрій Данилюк)
  • Матч за 3 місце. “Прикарпаття” Івано-Франківськ –  “Спарта” – 3:0