“Спарта” U-13 зіграла два матчі Чемпіонату Обласної ДЮФЛ

Минулий тиждень був досить насичений для команди 2006 р.н., адже окрім тренувань в цьому тижневому мікроциклі хлопці зіграли два матчі Чемпіонату Обласної ДЮФЛ.

У середу 19.09.2018 р. відбувся матч “Спарта” – “Буковина-06”, наша команда поступилася з рахунком 0:2. У середу 21.09.2018 р. з таким же рахунком 2:0 спартанці перемогли новоселицький “Колос”. Голи на рахунку Миколи Гуменюка та Антона Бельцика.

Таким чином після трьох турів “Спарта” набрала 6 очок, різниця м’ячів 4-2. Результати інших матчів та підсумкова турнірна таблиця – згодом.

“Спарта” – “Буковина-06” – 0:2 (ВІДЕО)

“Спарта” – “Колос” Новоселиця – 2:0 (ВІДЕО)

Свій коментар по зіграних матчах дав тренер “Спарти-06” Ігор Оставков: “Щодо гри з “Буковиною” – це був більш важкий, незручний для нас суперник, тому що команда добре зіграна, виступає таким складом не перший рік, формат 11 на 11 для них не новий. По першому тайму є питання до дій в обороні, десь не встигали, відчувалася суєта. Пенальті нам не забили буковинці, проте помилки допущені нашими футболістами могли призвести до того що рахунок не залишився б 0:0. В другому таймі не забили два 100-відсоткові моменти. “Не забиваєш ти – забивають тобі” – так і сталося: пропустили зі стандарту, знову ж таки хлопці недооцінюють роль підсказів та комунікації на футбольному полі. По самовіддачі, по бажанню, бійцівським якостям нема жодних претензій. Будемо підвищувати рівень технічної, тактичної майстерності та виучки. Через день після дербі була гра проти “Колоса” – хлопці повністю виконали те, що ми відпрацьовували на передігровому тренуванні, і верхній пресинг дав своє. те як вони зрозуміли цей матеріал, зрозуміли тренерську ідею. Намагались грати в гарний футбол, розумний, по канонах і принципах та методах побудови гри, за що їм величезна подяка. На позитиві рухаємось далі і готуємось до наступних матчів.”