“Спарта-08” друга на Кубку гімназії №4

Цими вихідними на майданчику зі штучним покриттям Гімназії №4 відбувся дводенний турнір з міні-футболу – Кубок гімназії, присвячений початку навчального року. У турнірі взяло участь 6 команд 2007-2008 р.н. з Чернівців та області – Гімназія №4, Спарта-08, Фрізорг (усі Чернівці), Хотин, Слобода-Новоселиця, Форвард Герца.

Команди були розділені на 2 групи по 3 команди. По 2 кращі команди виходили до наступного етапу, де зіграли ще по 2 матчі з командами протилежної групи, зберігаючи при цьому очки набрані із командою своєї групи, що посіла 2 місце. Кожен матч тривав 2 тайми по 12 хвилин, кількість гравців – 4+1.

Склад команди: Волошин Андрій, Пуздряк Ілля, Зароченцев Максим, Кочет Олександр, Гарабажіу Едуардо, Луцак Вадим, Скурчинський Глєб, Єремія Роман, Сердюк Денис, Кирик Денис, Теутуляк Вадим, Тихонюк Нікіта.
Тренер: Віталій Мотреску.

В перший день Спарта здобула 2 перемоги – над Форвардом 2:0 та над Хотином 6:1 та посіла перше місце в групі. У другій групі лідером стала Гімназія №4. Наступного дня спартанці зіграли 2 матчі і обидва завершили унічию – спочатку 2:2 з Фрізоргом, потім дуже насичений боротьбою матч проти господарів – Гімназії №4, яка зрівняла рахунок за 2 хвилини до завершення зустрічі і таким чином стала переможцем Кубку гімназії.

Тренер команди Віталій Мотреску зазначив, що в цілому гра команди сподобалась, хлопці дотримувалися структури, вдало використовували елементи, що відпрацьовували на тренуваннях при переході від оборони в атаку, при втраті м’яча намагалися одразу вступати у відбір, і звичайно – бійцівські якості – продемонстрували бажання грати, боротися та перемагати.

ФОТОРЕПОРТАЖ (Оксана Зароченцева)