Підготовка “Спарти” U-17 до весняної частини ДЮФЛУ та турнір “Весняні ластівки”

З 19 по 21 березня у Чернівцях на ФОК “Олімпія” проходив турнір “Весняні ластівки Буковини-2018” у віковій категорії 2002 р.н. У турнірі взяли участь 7 команд, серед яких дві (“Спарта” та “Буковина-01”) – з метою підготовки до весняної частини ДЮФЛ України, який для нашої команди розпочнеться 15 квітня домашнім матчем з рівненським “Вересом”.

На турнірі “Спарта” провела 4 матчі, перший з яких, у зв’язку із погодніми умовами та неготовністю поля довелося провести у залі у вигляді міні-футбольного поєдинку, інші три – на засніженому полі.

19 березня. Перший ігровий день

“Спарта” – “Буковина-02” – 4:5 (ФОТО)

20 березня. Другий ігровий день

“Фастів” – “Спарта” – 2:2 (ФОТО, ВІДЕО – 1-ий тайм)

“Спарта” – “ДЮСШ-1” – 2:0

21 березня. Третій ігровий день

“Буковина-01” – “Спарта” – 3:0 (ФОТО, ВІДЕО – 2-ий тайм)

Щодо виступу команди на турнірі дав свій коментар старший тренер “Спарти” Іван Васильович Папазов: “Ми розглядали цей турнір як підготовку до другого кола Чемпіонату України. Готувались всю зиму на нашому клубному майданчику, у форматі 5 на 5, розбирали елементи тактики, працювали над технікою. А зараз весна – прийшов час готуватись на великому полі, для чого і призначений цей турнір. Першу гру зіграли в залі проти “Буковини 2002”, програли 4:5, проте вимальовувались непогані моменти, решта 3 гри – на великому полі, щоправда по снігу. Конкретна задача, що стояла перед нами – звертати увагу на індивідуальну роботу футболістів в обороні. Десь у нас виходило, десь хлопці забували, хоча це залежить від кількості повторень окремого елементу. “Буковині 2001” програли закономірно, не вистачає в таких іграх характеру, що не може не хвилювати, оскільки перша гра другого кола у нас з “Вересом” – хороша команда рівня Вищої ліги ДЮФЛУ. Є кілька тижнів, щоб підготуватися та зробити роботу над помилками, є  відео – зробимо розбір та постараємось виправитись і достойно зіграти домашню гру з “Верес” (Рівне).”